• Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: Vrednoe  
Форум о Турции - Турция Для Друзей » Разное » Анекдоты » Приколы,анекдоты и просто смешные истории (Для говорящих на Турецком)
Приколы,анекдоты и просто смешные истории
Hun_turk_kiZДата: Воскресенье, 2007-03-04, 3:17 PM | Сообщение # 1
Постоялец
Награды: 9
Замечания: 60%
Статус:
ludi na4inayu pervaya s o4en veselogo prikola ili anekdota-kak ponravitsa :)))

Mehmet ile Handan ogrenci olup, ayni evi paylasmaktadirlar. Bir gun Handan ve Mehmet, Mehmetin annesini yemege davet ederler, Mehmetin annesi aksam yemegi suresince
Handanэ uzun uzun suzer ve aslinda Handanэn cok alimli ve guzel bir kiz oldugunu , acaba aralarinda ev arkadasligindan daha ileri bir boyutta bir iliskinin
mevcut olup, olmadigini merak eder. Aklini okumuscasina Mehmet annesine der ki: Ne
dusundugunu biliyorum ama emin ol ki sadece ev arkadasiyiz, otesi yok. Aksam yemeginden sonra Mehmetin annesi evine doner. Aradan bir iki gun sonra Handan der ki: Mehmet,annen bize yemege geldiginden beri gumus corba kasesini
bulamiyorum.
Mehmet yanitlar: Annemin almis olabilecegini tahmin
etmiyorum ama ben yine de kendisine bir mektup yazayim.
Oturur ve yazar:
Annecigim,
Gumus corba kasesini sen aldin demiyorum, ama almadin da demiyorum. Fakat konu su ki: sen bize yemege geldiginden beri gumus corba kasesi kayip.
sevgiler oglun Mehmet.

Bir hafta sonra Mehmetin annesinden mektup gelir:
Sevgili oglum:
Handanla yatiyorsun demiyorum, ama yatmiyorsun da
demiyorum. Fakat konu su ki: Handan kendi yataginda
yatiyor olsaydi, gumus corba kasesini coktan bulmus
olurdu
Sevgiler annen. lol

Сообщение отредактировал Admin - Понедельник, 2007-03-05, 8:55 AM

DostДата: Воскресенье, 2007-03-04, 5:07 PM | Сообщение # 2
Постоялец
Награды: 4
Замечания: 0%
Статус:
Hun_turk_kiZ, super. Cok guldum.

Ne gunlerdi o gunler

Hun_turk_kiZДата: Воскресенье, 2007-03-04, 11:59 PM | Сообщение # 3
Постоялец
Статус:
senden de paylasmani bekliyoruz wink

Muhatap777Дата: Среда, 2007-03-07, 8:06 AM | Сообщение # 4

Herkes bir юey getirince
Bir Эngiliz, bir Эtalyan, bir Alman, bir Arap, bir Yahudi ve bir Fransэz birlikte piknik yapmaya karar verdiler. Fransэz:
– Kolay, dedi, her biriniz ne isterseniz alэp bana gelirsiniz. Юarap benden.
Kararlaюan saatte dostlar birer birer geldiler.
ingiliz, frank ьzьmь peltesi getirmiюti. Эtalyan makarna ve pizza, Alman kapuska, Arap kuskus... Yahudiye gelince, o da kardeюini getirmiюti

DostДата: Среда, 2007-03-07, 12:22 PM | Сообщение # 5
Постоялец
Статус:
Fikra.

Iki arkadas biri sakaci (S) oburu cok cimri © bir gun beraber sinemaya gitmektedirler.
Film basladi sakaci olan arkadas biraz sikilmaktadir.
Etrafi gozlerken iki sira onunde oturan bir kel kafayi (K) gorur.

Cimri olan arkadasina der ki:

S: Iki sira onumuzde oturan kel kafayi goruyormusun?
C: Eeee?
S: Sana 10 YTL versem su kelin kafasina bir tane gecirirmisin?
C: 10 YTL??? Evet geciririm. Ver parayi.

Sakaci parayi cikartir Cimri koltugundan kalkar kelin yanina yaklasir ve kafasina vurarak soyle der: "Ulan Ahmet naaber? Nerelerdesin?"

K: Hhha ..ktir lan. Ne vuruyorsun? Ben Ahmet mahmet degilim!!!
C: AAAA!!! Cok ozur dilerim. Sizi cok yakin bir arkadasima benzettim. Bir daha ozur dilerim sizi rahatsiz etmek istemezdim.
K: Neyse kardesim git isine.

Cimri koltuguna geri oturur.

Aradan 15 dakika gecer Sakaci artik 20 YTL teklif ederek "Bir daha kafasina gecirirmisin?" arkadasina soru sorar.
Cimri uzun dusundu cok ayip olacagini belirtti ama para cok cekici oldugu icin teklifi bir daha kabul etti.

Cimri koltugundan kalkar kelin yanina yaklasir birden kafasina gecirir ve der : "Ulan Ahmet beni kandiriyorsun sensin ve bana yalan soyleme seni cok iyi tanidim"
Kel cok kotu sinirlenerek nerdeyse dovecek gibi koltugundan kalkar :

K: Ne istiyorsun be kardesim? Sana soylemedim mi Ahmet degilim ben. Git isine ve bir daha donme.
C: Ozur dilerim. Ozur dilerim. Kusura bakmayin lutfen. Cok benziyorsunuz ama.

Cimri koltuguna oturur. Aradan biraz daha zaman gectikten sonra Sakaci artik 50 YTL teklif ederek ayni seyi bir daha yapmasini sorar. Cimri kabul etmek istemiyor artik. Boyle bir seyin yapilamayacagini soyler ama Sakaci 70 YTL teklif ettikten sonra kabul eder.

Bu sirada Kel yerinden kalkar ve salak heriften uzaklasmak icin salonun tamamen obur tarafina oturur.

Cimri Yeni yere oturan Kele yaklasir bir den kafasina gecirir ve soyle der: "Ulan Ahmet naaber. Inanirmisin salonun obur tarafinda bir herif oturuyor tipki sen!"

smile

Ne gunlerdi o gunler

galkaДата: Среда, 2007-03-07, 2:10 PM | Сообщение # 6
А тут интересно
Награды: 0
Статус:
http://turkeyforfriends.ifolder.ru/1302393
FIKRALAR1000.doc

Сама турецкого не знаю, какие там анекдоты тоже не в курсе!
Нашла где-то в интернете.

tigrizaДата: Среда, 2007-03-07, 9:29 PM | Сообщение # 7
Рад общению
Награды: 0
Статус:
Ребята, а можно перевод для особо непонимающих (т.е. не знающих турецкий), а то интересно! wink Заранее спасибо wink Опс, попросила одна в теме для говорящих на турецком... Сорри, в начале я этого не заметила, простите, плиииииииз! smile

Не напишешь, если не любишь и не мечтаешь,
Не услышишь, если не знаешь, как бъется сердце твое,
Не увидишь, если в глазах твоих лед не расстает,
не забудешь, если полюбишь, если полюбишь... (с)

Сообщение отредактировал tigriza - Среда, 2007-03-07, 9:37 PM

Hun_turk_kiZДата: Среда, 2007-03-07, 9:58 PM | Сообщение # 8
Постоялец
Статус:
Quote (Dost)
Cimri Yeni yere oturan Kele yaklasir bir den kafasina gecirir ve soyle der: "Ulan Ahmet naaber. Inanirmisin salonun obur tarafinda bir herif oturuyor tipki sen!"

prikooooooooooooooooooooooool haha

Hun_turk_kiZДата: Среда, 2007-03-07, 10:01 PM | Сообщение # 9
Постоялец
Статус:
Quote (tigriza)
Ребята, а можно перевод для особо непонимающих (т.е. не знающих турецкий), а то интересно! Заранее спасибо Опс, попросила одна в теме для говорящих на турецком... Сорри, в начале я этого не заметила, простите, плиииииииз

tebe nado sna4ala v otdel u4im tr za skolkoto tam urokov posmotret,zatem v perevedite a zatem v samie 4astie oshibki izu4ayushix turetskiy smile nu a potom suda biggrin
kstati vot dumayu komu ne len,otkrit temu perevoda turetskix anegdotov na ruskiy ))))))))))

МодераторДата: Среда, 2007-03-07, 10:04 PM | Сообщение # 10
Знаток Турции
Награды: 130
Статус:
Quote (Hun_turk_kiZ)
tebe nado sna4ala v otdel u4im tr za skolkoto tam urokov posmotret,zatem v perevedite a zatem v samie 4astie oshibki izu4ayushix turetskiy smile nu a potom suda biggrin

долго же ей однако блуждать прийдеться smile
Quote (Hun_turk_kiZ)
kstati vot dumayu komu ne len,otkrit temu perevoda turetskix anegdotov na ruskiy ))))))))))

Тему я открою,насчет перевода воздержусь.
P.S Не так уж хорошо мой Турецкий

Сообщение отредактировал Admin - Среда, 2007-03-07, 10:07 PM

Hun_turk_kiZДата: Среда, 2007-03-07, 11:07 PM | Сообщение # 11
Постоялец
Статус:
Bizim Temel Afrikaya safariye gider ve maalesef aslan avindayken
11 aslanin saldirisina ugramasi sonucu bir kolu bir bacagi ve penisi
kopmustur.Temelin kopan bacagi yerine Panter bacagi , kolunun yerine maymun kolu ,penisinin yerine fil hortumu takilmis
Temel kasabasina dondugunde halini goren arkadasi Dursun sorar:
lan olim nedur ha bu hal?
Temel cevap verir:
"panter kibi kosayrum maymun gibi tirmaniyrum ha bitek penisimden sikayetim vardur" der.
Dursun: hacan niye?
Temel: Ula nerde bir tutam ot gorse kotume sokayi.. lol haha

DostДата: Четверг, 2007-03-08, 1:19 PM | Сообщение # 12
Постоялец
Статус:
Quote (Hun_turk_kiZ)
Temel: Ula nerde bir tutam ot gorse kotume sokayi..

smile прикольно

Ne gunlerdi o gunler

DostДата: Пятница, 2007-03-09, 12:18 PM | Сообщение # 13
Постоялец
Статус:
Kadinin biri bir petshop a gider ve "bir papagan almak istiyorum" der.Mehmet ismindeki petshop sahibi
-"Hanimefendi elimde bir tane papagan kaldi fakat bu papagan cok kufurbaz almak istemezsiniz sanirim" fakat bir papagan sahibi olmak isteyen kadin
-" Hayir almak istiyorum" der ve papagani alir. Evine geldiginde bir bakar ki gercekten papagan kadini her eve geldiginde'hosgeldin orospu' diyerek karsilar. Buna dayanamayan kadin papagani alir ve petshopa geri goturur. Mehmet bey bu papagan gercekten cok terbiyesiz. Her eve geldigimde beni hosgeldin orospu diyerek selamliyor ve ben buna dayanamiyorum. Papagani geri getirdim ve parami geri istiyorum. Fakat o anda paraya ihtiyaci olan Mehmet bey hanimefendi merak etmeyin birkac gun bana birakin ben terbiye edeyim daha sonra gelin alin... Kadin inanmayarak da olsa tamam der ve gider. Mehmet papagan? al?r ve bir caydanlik su kaynatir. Ne diyeceksin lan kadin eve geldiginde diye sorar papagana
-"Hosgeldin orospu diycem." der. Bunun ustune papaganin kafasini kaynar suyun icine sokar ve tekrar sorar.Papagan yine ayni yaniti verir. Bir olur , iki olur ve papagan iskenceye dayanamaz
-"Hosgeldiniz hanimefendi diycem" der. Ertesi gun kadin gelir ve Mehmet bey kadina papagani terbiye ettigini soyler. Kadin bunu kontrol etmek istedigini soyler ve papagana sorular sormaya baslar. Ben eve geldigimde bana ne diyeceksin?
-"Hosgeldiniz hanimefendi" diyecegim der papagan. Kadin cok sasirir ama emin olmak icin devam eder. Peki yanimda bir kiz arkadasimi getirirsem ne diyeceksin?
-" Hosgeldiniz hanimefendiler" diyecegim peki yanimda bir erkek arkadasimi getirirsem ne diyeceksin?
-"Hosgeldiniz beyfendi" diycem. peki yanimda 2
-3 erkek arkadasimi getirirsem ne diyeceksin? Papagan biraz duraksar ve cevap verir :
-"Oglum Mehmet suyu kaynat bu kari harbi orospu!!!"

Ne gunlerdi o gunler

Сообщение отредактировал Dost - Пятница, 2007-03-09, 12:24 PM

DostДата: Пятница, 2007-03-09, 12:28 PM | Сообщение # 14
Постоялец
Статус:
Doktorun biri yeni bir muayenehane acmis. Kapiya yazmis... " Vizite ucreti 100 Dolar. Эyilestiremedigimiz hastaya bes mislini geri veriyoruz..." Vizite pahali ama, doktor gercekten doktor... Her gelen hasta iyilesip gidiyor... Doktorun unu her gecen gun artiyormus... Uyanigin biri doktora gidecek, iyilesmeyecek ve bes misli parayi geri alacak ya, kapiyi calmis... "Doktor! Agzimin tadi hic yok... Oyle kotuyum ki, hicbir seyin tadini alamiyorum..." Doktor... Adama soyle bir bakmis, hemsireye seslenmis: "Hemsire hanim! Sekiz numarali kutuyu getirin" Hemsire adama uzatmis kutuyu, adam, bir kasik icindekinden yemis ve aninda tukurmus... "Ama Bu bok!!!!!" Doktor sakin, "Evet! Эyilestiniz. Tad aliyorsunuz artik.." Adam, parayi odemis sinirleri tepesinde gitmis... Aradan birkac ay gecmis. Buyuk bir hirsla yeniden kapisina dayanmis doktorun .. "Doktor bey, ben de hafiza kaybi basladi... Herseyi unutuyorum...!" Doktor, adama soyle bir bakmis yine, hemsireye donmus, "Kizim, sekiz numarali kutuyu getirir misin?" demis. Adam, hemen itiraz etmis, "Ama, o kutuda bok var!"... Doktor, "Dogru! Bakin, hafizaniz da yerine geldi!...." Adam, aglamakli, hirsla odemis parayi cikmis disari... Kurmus da kurmus intikam planlarini... Birkac ay sonra.. "Doktor! Ben de iktidarsizlik basladi... Durumum kotu, hicbir sey yapamiyorum..." Doktor adami gozuyle soyle bir inceleyip, "Hemsire hanim sekiz Numarali kutuyu getirir misin" diye seslenince, adam, tum hirsiyla, "S.kecem,seni de sekiz numarali kutunu da..." diye bagirmis.. Doktor gayet sakin, "Gecmis olsun! Artik yapabiliyorsunuz!!!!"

Ne gunlerdi o gunler

Сообщение отредактировал Dost - Пятница, 2007-03-09, 12:33 PM

DostДата: Пятница, 2007-03-09, 12:41 PM | Сообщение # 15
Постоялец
Статус:
Adamin biri evcil maymunu ile bir bara gitmis. Bir icki ismarlamis, o sirada da maymunu ortalikda dolasip eline ne gecirirse agizina atiyomus. Son olarak bilardo masasindaki bir topu mideye indirince barmen bagirmaya baslamis.
-"Yav naapo bu hayvan bilardo topumu yedi". Adam da
-"Ya o yer ,parasi neyse veririm." demis. Parayi verip cikmislar. Aradan bir hafta gectikten sonra maymunlu eleman yine gelmis. Yine bir icki ismarlamis. Bu arada maymun da barda duran eriklere elini uzatmis. Barmende bir yandan seyrediyomus. Maymun once erigi gotune sokmus sonra cikarip aazina atmis. Barmen adama donup
-"Bu ne yapti simdi" demis.
- Adam: "Senin su bilardo topu olayindan sonra herseyi olcup de yiyor."

Ne gunlerdi o gunler

DostДата: Пятница, 2007-03-09, 12:46 PM | Сообщение # 16
Постоялец
Статус:
4 rahibe olmus ve cennet cehennem sinirinda sorgulamaya alinmislar. Sorgulama melegi demis ' simdi herkes sirayla dunyadayken isledigi en buyuk gunahi anlatsin. Sakin atmayin tespit ederiz. 1. rahibe ben hayattayken bir kere penise dokunmustum parmagimin ucuyla demis melek hangi parmaginla diyince sag elinin isaret parmagini gostermis. Melek: Tamam yavrum simdi git ve gunahi isledigin o parmagi yan taraftaki kutsal suya sokarak arin gunahlarindan demis. 2. Rahibe ben hayattayken bir kere penisi tutmustum Melek: hangi elinle demis. Sag elini kaldirmis 2.rahibe, melek de ona gidip o elini yandaki kutsal suya sokarak gunahlarindan arinmasini ogutlemis. Bu sirada 3. rahibeyle 4. rahibe aralarinda fisildasiyolarmis. Sonra aniden yer degistirmisler. Sorgulama melegi bunu farkederek: 'Bir dakika ne oluyor, siz niye yer degistirdiniz ' diye sorunca daha once 4. sirada olup 3. siradakiyle yer degistiren rahibe: ' Эzin verirseniz, arkadas kutsal suya g.tunu sokmadan ben bi agzimi calkalayip cikayim efendim...

Ne gunlerdi o gunler

DostДата: Пятница, 2007-03-09, 12:49 PM | Сообщение # 17
Постоялец
Статус:
Bakan olan gorgusuz birisi soforune sorar. "Sofor soyle bakalim esekle sofor arasinda ne fark vardir? " Sofor bir sure dusundukten sonra mahcup bir sekilde; "Bilemedim bakanim" diyor Bakan cevap olarak: "Esege cus diyince, sofore ise dur diyince durur" demis. Bunun uzerine sofor cok sinirlenmis ama karsidaki bakan oldugu icin birsey soyleyememis. Belirli bir sure sonra bu defa sofor bakana: "Bir soru sorabilir miyim bakanim?" der. Bakan da: "Sor bakalim" der. Sofor sorar: "Esekle bakan arasinda ne fark vardir?" Bakan bir suresonra: "Bulamadim sofor soyle bakalim" diyor. Bunun uzerine sofor de: "Vallahi bakanim ben de bulamadim... "

Ne gunlerdi o gunler

DostДата: Пятница, 2007-03-09, 12:52 PM | Сообщение # 18
Постоялец
Статус:
Bir rahibe gunah cikartmak icin rahibin yanina gidiyor : * Rahibe : benim hayatimda bir erkek var ama orospu cocugunun teki diyor. * Rahip soruyor :neden ona orospu cocugu diyorsun. * Rahibe: cunku o benim yanagimi oksayip beni opuyor. * Rahip rahibenin yanagini oksuyor ve opuyor sonra soruyor boyle mi? * Evet diyor rahibe * Rahip : bu ona orospu cocugu demeni gerektirmez. * Rahibe : Ama o benim elbiselerimi cikartip vucudumu da oksayip opuyor. * Rahip rahibenin elbiselerini cikartiyor ve bir sure sevisiyorlar sonra rahip yeniden soruyor boyle mi? * Evet diyor rahibe * Rahip : bu da ona orospu cocugu demeni gerektirmez. * Rahibe : ama o sonra bir guzel beceriyor beni. * Rahip bunun ustune rahibeyi beceriyor tabii ki ve soruyor boyle mi? * yeniden evet diyor rahibe. * Rahip bu da ona orospu cocugu demen icin yeterli sebep degil. * Rahibe bu sefer bagiriyor : Ama o AIDS li imis. * Rahip: "Vay orospu cocugu."

Ne gunlerdi o gunler

Сообщение отредактировал Dost - Пятница, 2007-03-09, 12:55 PM

DostДата: Пятница, 2007-03-09, 12:55 PM | Сообщение # 19
Постоялец
Статус:
Kiz hayatinda ilk defa bir partiye gidecekmis,annesi o aksam kizina ogut veriyormus.
-Kizim bak sen bu partileri bilmezsin burada capkin erkekler olur seninle yatmak icin her seyi yaparlar eger boyle bir sey olursa ona cocugumuzun adi ne olsun diye sor hemen telaslanir ve senden uzaklasir. Neyse kiz partiye gitmis biraz sonra bir genc kizi dansa kaldirmis, dans ederlerken genc kizi oksamaya sarkintilik yapmaya baslamis. Kiz hemen "cocugumuzun adi ne olsun" demis, genc tirsmis ve gitmis. Bir sure sonra baska bir genc gelmis yine ayni sarkintiliklar baslamis kiz yine "Cocugumuzun adi ne olsun" demis ve genc yine panik bir sekilde kacmis, biraz sonra bir genc daha gelmis, dansetmeler falan derken yine ayni sarkintiliklar baslamis, kiz yine "cocugumuzun adi ne olsun demis ama degisen bir sey yok daha sonra disari cikip issiz bir yer bulmuslar kiz yine "Cocugumuzun adi ne olsun" demis gencte yine bir sey yok biraz sonra genc kizin elbiselerini cikarmis kiz yine "Cocugumuzun adi ne olsun" gencte yine bir sey yok genc kizla sevismeye baslamis kiz "Cocugumuzun adi ne olsun" demis genc yine sessiz bir sure sonra genc isini bitirmis kiz yine "Cocugumuzun adi ne olsun" demis. Genc kalkmis prezervatifi cikarip bir dugum atmis "Buradan cikabilirse David Cooperfield olsun"

Ne gunlerdi o gunler

DostДата: Пятница, 2007-03-09, 12:58 PM | Сообщение # 20
Постоялец
Статус:
icki yasaginin oldugu donemde bektasiyi yakalarlar.
Bektasi
-Birakin, beni neden goturmek istiyorsunuz?
-Icki icmissin seni suc aleti (bos sise)ile yakaladik.
Bektasi
-Bende zina aletide var!!!

Ne gunlerdi o gunler

Сообщение отредактировал Dost - Пятница, 2007-03-09, 1:06 PM

Форум о Турции - Турция Для Друзей » Разное » Анекдоты » Приколы,анекдоты и просто смешные истории (Для говорящих на Турецком)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:
Последние темы форума
Последние комментарии