Модератор форума: esmergulum  
Форум о Турции - Турция Для Друзей » Турецкий язык » Переводы Турецкий Русский - Русский Турецкий » Переводы с турецкого на русский (ВНИМАНИЕ! Читаем первое сообщение темы!)
Переводы с турецкого на русский
elmetliДата: Пятница, 2013-01-25, 11:05 PM | Сообщение # 4941
Рад общению
Награды: 112
Замечания: 0%
Статус:
Dorota,
Цитата (Dorota)
1) ah uln dünya sen ne kaşarsin be daha düne kadar seni sewiyorum sana aşığm dyen kz suan başka birini kandiriyor ama umrumdami degil afedersin ama bi tarafima ble takmyorum seni
2) Dumansız sıgaraının köpüksüz biranın sensiz bu hayatın teee aq kardeşimm

1) ну что же за гадство эта жизнь, та девушка, которая еще вчера говорила что влюблена и любит тебя, сейчас крутит мозги другому. но волнует ли это меня? ничуть. прости, но ты мне и на фиг не нужна
2) да пошли они в (...), эти сигареты без дыма, пиво без пены и эта жизнь без тебя

ЛЮДата: Суббота, 2013-01-26, 0:22 AM | Сообщение # 4942
Рад общению
Награды: 3
Статус:
Evet. PAra kazanmam lazım ama nazil bilmiyorum kışın burda çok az maaş veriyorlar

Tamam ben yazicam ama sen neden bukadar çok mesaj istiyorsun

Добавлено (2013-01-26, 0:36 AM)
---------------------------------------------
Aşkım ben istanbulu istemiyorum beni anna lütfen

Добавлено (2013-01-26, 1:22 AM)
Aşkım emin ol bende iş arıyorum
Ama yok
Aşkım galiba ben senin önünde bir engelim en iyisi ben senin yolundan cekileyim aslında doğru söylüyorsun hayelle yaşanmıyor

Буду очень признательна за перевод

asdfghj123456Дата: Суббота, 2013-01-26, 5:35 AM | Сообщение # 4943
Продвинутый
Награды: 10
Статус:
Помогите пожалуйста с переводом.заранее спасибо

Beni neden arkadaşlarından çıkarıyorsun

alemДата: Суббота, 2013-01-26, 7:52 AM | Сообщение # 4944
Рад общению
Награды: 8
Статус:
Переведите, пожалуйста! Буду признательна))) :hirl_sigh2:
1.yaz aylarında senin aklından başka şeyler geçiyorsa bunu bana söyleyebilirsin.başka yerlere gitmek istiyorsan ve başka şeyler yapmak istiyorsan bana söyleyebilirsin.belkide benden sıkılmış olabilirsin,buna kızmaya hakkım yok,hayat senin.hiçbirzaman olmadığım gibi,belki senin içinde önemli olmayabilirim. seni tanıdığım günden bugüne sana ne yazdıysam ve ne söylediysem bir harfinde bile yalan yok.ama inanılmaması çok kötü.ben kalbimden ve aklımdan geçenleri söyledim hep ve bu söylediğim şeyleri seninle yaşamak istedim.çünki kalbim seni sevdi,bedenim seni arzuladı ve hayatımda ol istedim.
2.hamam güzelmiydi,masajda oldunmu? belki artık sık sık gidersin.umarım mutlu olmuşsundur.belki o an beni bile unutmuşsundur.
3.senin mutlu olman beni sevindirir,ben senin çok ama çok mutlu olmanı isterim.ben acılara,kötü kadere alışkınım.dedimya seni tüm kalbimle seviyorum.ve herşeyimde sen ol istedim,mutlu olmak istedim çünki buna çok ihtiyacım vardı.hep söyledim yemin ederim yalan değildi ve yine söylüyorum seni seviyorum.
Спасибо!

Добавлено (2013-01-26, 8:52 AM)
1.acını içinde tut ALLAH bilsin başkası bilirse Acın büyür.
2.neyi kaybetmek yok,neyikonuşup göreceksin? anlamadım
yaz aylarında neyi görmek istiyorsun? ben sana olumsuz hiç mesaj göndermedim,sadece seni nasıl sevdiğimi yazıyorum.
Еще немного, пожалуйста! Спасибо вам!

volchenok1980Дата: Суббота, 2013-01-26, 1:32 PM | Сообщение # 4945
Рад общению
Награды: 9
Статус:
добрый день! Помогите перевести, пожалуйста :give_rose: :give_rose: :give_rose:
1.vay be çok üzül düm şimdi bir öpücüğü bile çok gördün ben den
ben sana her kelime başına öpücük gönderiyorum sen ama bir öpücük vermiyor sun
her neyse canım ne olur sa olsun seni her zaman seveceğim kalpden seni seviyorum hep mutlu olmanı istiyorum
2.sen ne zaman musayit olur san o zaman gel
3.süprizim olur mutlaka yeter ki sen bir ge
4.neden kacıyor sun ben den. seni çok istiyorum diyorum hemen konu yu değiştiriyor sun
5.bak canım hemen sucu ben de buldun. aşkım şarkıda sana ne kadar tapduğumu annatıyor
6. uyumaya gidebilir sin çok yorgun sun sen tahmin edebiliyorum seni
7.sor aşkım tekrar sorularını tek tek cevaplayım
Спасибо!!!

GülbeşekerДата: Суббота, 2013-01-26, 1:46 PM | Сообщение # 4946
Постоялец
Награды: 284
Статус:
asdfghj123456, почему ты удаляешь меня из друзей?

sweetgirl88Дата: Суббота, 2013-01-26, 5:29 PM | Сообщение # 4947
Бывалый
Награды: 235
Статус:
Цитата (ЛЮ)
Evet. PAra kazanmam lazım ama nazil bilmiyorum kışın burda çok az maaş veriyorlar

Tamam ben yazicam ama sen neden bukadar çok mesaj istiyorsun

Да.Деньги надо мне зарабатывать но как незнаю,зимой здесь очень маленькую зарплату дают.Хорошо я буду писать ,но а почему ты так много сообщений хочешь.

Добавлено (2013-01-26, 6:29 PM)

Цитата (ЛЮ)
Aşkım ben istanbulu istemiyorum beni anna lütfen
Aşkım emin ol bende iş arıyorum
Ama yok
Aşkım galiba ben senin önünde bir engelim en iyisi ben senin yolundan cekileyim aslında doğru söylüyorsun hayelle yaşanmıyor
Буду очень признательна за перевод

Любимая будь уверенна я тоже ищу работу.Но нет.Любимая вероятно я тебе мешаю самое лучшее я уйду с твоей дороги ты правильно говоришь нельзя жить мечтами(только мечтами(

sweetgirl88Дата: Суббота, 2013-01-26, 6:16 PM | Сообщение # 4948
Бывалый
Статус:
Цитата (volchenok1980)
1.vay be çok üzül düm şimdi bir öpücüğü bile çok gördün ben den -Вай я очень рассроился сейчас один поцелуй очень видела от меня .
ben sana her kelime başına öpücük gönderiyorum sen ama bir öpücük vermiyor sun -Я тебе с каждым словом поцелуй отправляю но а ты даже один поцелуй не даешь.
her neyse canım ne olur sa olsun seni her zaman seveceğim kalpden seni seviyorum hep mutlu olmanı istiyorum -Ладно любимая будь что будет я всегда буду тебя любить от сердца тебя люблю хочу чтобы ты всегда была счастливой.
2.sen ne zaman musayit olur san o zaman geд-Ты когда будешь если будешь свободна тогда приезжай.
3.süprizim olur mutlaka yeter ki sen bir ge -Конечно это будет сюрпризом обязательно только ты приедь.
4.neden kacıyor sun ben den. seni çok istiyorum diyorum hemen konu yu değiştiriyor sun-Почему ты убегаешь от меня .Я очень хочу тебя говорю ты сразу тему меняешь .
5.bak canım hemen sucu ben de buldun. aşkım şarkıda sana ne kadar tapduğumu annatıyor -Смотри любимая ,сразу вину нашла во мне.Любимая в песне поеться как я тебя обожаю.
6. uyumaya gidebilir sin çok yorgun sun sen tahmin edebiliyorum seni -Ты можешь идти спать ты очень устала я могу представить.
7.sor aşkım tekrar sorularını tek tek cevaplayım

-Спроси любимая повтори вопросы по очередно отвечу.

Добавлено (2013-01-26, 6:47 PM)
Цитата (asdfghj123456)
Beni neden arkadaşlarından çıkarıyorsun

Почему меня удаляешь с друзей?

Добавлено (2013-01-26, 7:16 PM)
Цитата (alem)
1.yaz aylarında senin aklından başka şeyler geçiyorsa bunu bana söyleyebilirsin.başka yerlere gitmek istiyorsan ve başka şeyler yapmak istiyorsan bana söyleyebilirsin.belkide benden sıkılmış olabilirsin,buna kızmaya hakkım yok,hayat senin.hiçbirzaman olmadığım gibi,belki senin içinde önemli olmayabilirim. seni tanıdığım günden bugüne sana ne yazdıysam ve ne söylediysem bir harfinde bile yalan yok.ama inanılmaması çok kötü.ben kalbimden ve aklımdan geçenleri söyledim hep ve bu söylediğim şeyleri seninle yaşamak istedim.çünki kalbim seni sevdi,bedenim seni arzuladı ve hayatımda ol istedim.
2.hamam güzelmiydi,masajda oldunmu? belki artık sık sık gidersin.umarım mutlu olmuşsundur.belki o an beni bile unutmuşsundur.
3.senin mutlu olman beni sevindirir,ben senin çok ama çok mutlu olmanı isterim.ben acılara,kötü kadere alışkınım.dedimya seni tüm kalbimle seviyorum.ve herşeyimde sen ol istedim,mutlu olmak istedim çünki buna çok ihtiyacım vardı.hep söyledim yemin ederim yalan değildi ve yine söylüyorum seni seviyorum.

1.В летние месяца в твои мысли если что-то другое приходит ты это можешь мне сказать.Если хочешь пойти в другие места и другие вещи если хочешь делать мне можешь сказать.Может сможешь от меня устать,у меня нет права на это злиться,жизнь твоя.Никогда словно не был таким,может я внутри тебя могу быть не важен.Со дня знакомства с тобою до сегоднейшего чтобы я тебе не написал или чтобы не сказал даже не в одной букве нет лжи.Я то что в мыслях есть и в сердце сказал все и то что сказал хочу с тобой прожить.Потому что мое сердце тебя полюбило,мое тело тебя пожелало и захотел чтобы ты была в моей жизни.
2.Баня как ? С массажем было?Может уже часто часто приезжать будешь надеюсь была счастливой возможно ты и забыла тот момент.
3.То что ты счастливая меня обрадует,я очень очень хочу чтобы ты была счастливой.Я к болям и к плохой судьбе привык.Я же сказал что все сердцем тебя люблю.И во всем чтобы ты была хотел,хотел быть счастливым потому что это мне нужно было.В каждом слове клянусь что это не ложь и опять же говорю тебя люблю.

asdfghj123456Дата: Суббота, 2013-01-26, 7:59 PM | Сообщение # 4949
Продвинутый
Награды: 10
Статус:
Помогите пожалуйста с переводом.заранее спасибо

sana kanım ısındı sevdım

LingvistДата: Суббота, 2013-01-26, 8:14 PM | Сообщение # 4950
İstanbullu
Награды: 379
Статус:
Цитата (asdfghj123456)
sana kanım ısındı sevdım

я прикипел к тебе, я полюбил

alemДата: Суббота, 2013-01-26, 8:46 PM | Сообщение # 4951
Рад общению
Статус:
sweetgirl88, спасибо! А это забыли?! :give_rose2:
1.acını içinde tut ALLAH bilsin başkası bilirse Acın büyür.
2.neyi kaybetmek yok,neyikonuşup göreceksin? anlamadım
yaz aylarında neyi görmek istiyorsun? ben sana olumsuz hiç mesaj göndermedim,sadece seni nasıl sevdiğimi yazıyorum.
Еще немного, пожалуйста! Спасибо вам! :dcurtsey:

olu4kaДата: Суббота, 2013-01-26, 10:18 PM | Сообщение # 4952
Мимолетный
Награды: 0
Статус:
:blush2: :blush2: переведите пожалуйста

sen hiç sözünde durmadin

alemДата: Суббота, 2013-01-26, 11:02 PM | Сообщение # 4953
Рад общению
Статус:
sırada bekleyenler olduğu için internetten çıkmak zorunda kaldım özür dilerim, eğer kendime ait bir bilgisayarım ve oldan olsa seninle süresiz konuşurum. ama şimdi sınırlı görüşme özür dilerim. ama seni gördüğüme sevindim ve yanıma geleceğin günü bekliyorum. kadinim.
Пожалуйста переведите! Плиззззз!
Спасибо преогромное!

veveДата: Воскресенье, 2013-01-27, 7:50 AM | Сообщение # 4954
Мимолетный
Статус:
Cesareti ile yaşamayan, Esareti ile ölür

sweetgirl88Дата: Воскресенье, 2013-01-27, 9:00 AM | Сообщение # 4955
Бывалый
Статус:
Цитата (alem)
1.acını içinde tut ALLAH bilsin başkası bilirse Acın büyür. 2.neyi kaybetmek yok,neyikonuşup göreceksin? anlamadım yaz aylarında neyi görmek istiyorsun? ben sana olumsuz hiç mesaj göndermedim,sadece seni nasıl sevdiğimi yazıyorum. Еще немного, пожалуйста! Спасибо вам! :dcurtsey:

Цитата (veve)
1.acını içinde tut ALLAH bilsin başkası bilirse Acın büyür. 2.neyi kaybetmek yok,neyikonuşup göreceksin? anlamadım yaz aylarında neyi görmek istiyorsun? ben sana olumsuz hiç mesaj göndermedim,sadece seni nasıl sevdiğimi yazıyorum. Еще немного, пожалуйста! Спасибо вам! :dcurtsey:

Свою боль держи внутри чтобы Бог знал если другие узнают боль выростет.2.Что не потерять,что говоря ты увидишь?Я не понял.В летние месяца что ты хочешь увидеть?Я тебе ненужные сообщения вообще не послал,только пишу как я тебя люблю.

ecnhbwfДата: Воскресенье, 2013-01-27, 9:06 AM | Сообщение # 4956
Рад общению
Награды: 2
Статус:
Доброго всем дня!помогите пожалуйста...
1.Rusya yolculuğu gözüktû :) hayırlısı bakalım
2. hayırlısı enişte kesinleştimi
3. Onun gibi bişey baldz
4. Brak abisi desin ordaya o biliyo oraları
5. aynen dagın başında
6.Bu ne alaka şimdi ki
7.saçmalıyorum ışte enişte hoş gö

Спасибо!

sweetgirl88Дата: Воскресенье, 2013-01-27, 9:09 AM | Сообщение # 4957
Бывалый
Статус:
Цитата (alem)
sırada bekleyenler olduğu için internetten çıkmak zorunda kaldım özür dilerim, eğer kendime ait bir bilgisayarım ve oldan olsa seninle süresiz konuşurum. ama şimdi sınırlı görüşme özür dilerim. ama seni gördüğüme sevindim ve yanıma geleceğin günü bekliyorum. kadinim. Пожалуйста переведите! Плиззззз!

Из-за того что ждали очереди,я был вынужден выйти из интернета,извини,если бы был мой собственный компьютер я бы постоянно с тобой разговаривал.Но сейчас раздраженная встреча извиняюсь.Но я рад что тебя увидел и день когда приедешь ко мне жду.

Добавлено (2013-01-27, 10:09 AM)

Цитата (olu4ka)
sen hiç sözünde durmadin

Ты на своем слове не остановилась.

elmetliДата: Воскресенье, 2013-01-27, 12:20 PM | Сообщение # 4958
Рад общению
Награды: 112
Статус:
sweetgirl88,
Цитата (sweetgirl88)
sen hiç sözünde durmadin

ты вообще не выполнила то, что обещала

alemДата: Воскресенье, 2013-01-27, 12:42 PM | Сообщение # 4959
Рад общению
Статус:
sweetgirl88 большое спасибо! Переведите, пожалуйста, девочки!
1.ben hep söylüyorum,bana inanmanı istiyorum,yanımda olmanı istiyorum,seni sevmenin tadını çıkartmak istiyorum. bende sana çok soru sormak istiyorum ama sen üzülme diye,unutmak istediğin şeyler vardır diye hiç birşey sormuyorum,sendende aynı anlayışı bekliyorum,ben sadece senin aşkınla mutlu olmak ve yeni bir hayat istiyorum.senin için yeterlimi.ve bana inanman için artık ne yapacağımı bilmiyorum,beni sevdiğini biliyorum tek isteğim bir okadarda bana inanman.
2.dediğim gibi başka kadınlar ve onların karakterleri beni ilgilendirmiyor. heranımda sen ol,kendime ait dünyamada yanımda ve sadece benim ol istiyorum,evet kabul ediyorum kıskanıyorum çünki seviyorum,sadece senin için ben olmak istiyorum,evet merak ediyorum sana bişe olmasından,hastalanmandan,başına bişe gelmesinden,kötü bişe yaşamandan korkuyorum bu yüzden hep yanında olmak istiyorum,çünki benim için çok değerlisin.umarım beni anlıyorsun ve artık bana tüm kalbinle inanırsın.benim sana,aşkına,sevgine ve bana inanmana ihtiyacım var.
3.şu yeni arkadaşın lenamıdır nedir,uzun saatler internette ne yazışıyorsunuz doğrusu merak ediyorum.umarım canımı sıkacak bişeyler yoktur. seni özledim ve artık gel istiyorum,gel tamamı gel sadece gel,sarılmak için gel,öpmek için gel,koynuna sokulmak için gel,seni koklamak için gel,gel gel artık.
Спасибо!

veveДата: Воскресенье, 2013-01-27, 12:42 PM | Сообщение # 4960
Мимолетный
Статус:
Cesareti ile yaşamayan, Esareti ile ölür

Форум о Турции - Турция Для Друзей » Турецкий язык » Переводы Турецкий Русский - Русский Турецкий » Переводы с турецкого на русский (ВНИМАНИЕ! Читаем первое сообщение темы!)
Поиск:
Реклама
Последние комментарии