• Страница 1 из 263
  • 1
  • 2
  • 3
  • 262
  • 263
  • »
Модератор форума: esmergulum  
Форум о Турции - Турция Для Друзей » Турецкий язык » Переводы Турецкий Русский - Русский Турецкий » Переводы с турецкого на русский (ВНИМАНИЕ! Читаем первое сообщение темы!)
Переводы с турецкого на русский
kolbaskinaДата: Понедельник, 2013-01-28, 7:47 PM | Сообщение # 1
Başına devlet kuşu kondu
Награды: 528
Замечания: 0%
Статус:
Сюда пишем, если кому-то что-то надо перевести с турецкого языка на русский. В личке переводчиков не беспокоить!

Обратите внимание, пожалуйcта:
Для избежания путаницы в темах, модераторы и администраторы будут вам благодарны.

1. Если же вы желаете перевести песню или стихотворение с русского на турецкий, обращайтесь СЮДА.

2. Эта тема для перевода ТОЛЬКО с турецкого на русский. Перевод с русского на турецкий в соседней теме.

Все тем, кто переводит: не обижайтесь, если вас немного исправляют в переводах, все допускают какие-то мелкие и незначительные ошибки, даже профессиональные переводчики. Не стесняйтесь своих ошибок, а старайтесь их исправить, помогая другим, вы помогаете самому себе в совершенствовании турецкого языка.

Просьба!!! Не пишите слишком длинные сообщение. Разделяйте его на части. Переводчикам неудобно переводить слишком длинные сообщения!! Объем одной части сообщения примерно 10-12 строк

Если Ваше сообщение не успели перевести или пропустили, не надо кричать "Аааа!!МЕНЯ ЗАБЫЛИ", достаточно вежливо попросить посмотреть сообщение №... или дать на него ссылку, и по мере сил и возможностей переводчики Вам помогут

veveДата: Понедельник, 2013-01-28, 8:09 PM | Сообщение # 2
Мимолетный
Награды: 0
Статус:
Seni anlamıyorum Ne kazanması. Seni Neden kaybedeyim ben seni kaybetmek istemiyorum.

gaydeДата: Понедельник, 2013-01-28, 8:12 PM | Сообщение # 3
Бывалый
Награды: 75
Статус:
Цитата (veve)
Seni anlamıyorum Ne kazanması. Seni Neden kaybedeyim ben seni kaybetmek istemiyorum.

Я не понимаю тебя. Какой выигрыш? Почему я тебя потеряю? Я не хочу тебя терять.

banaboДата: Вторник, 2013-01-29, 8:40 AM | Сообщение # 4
Рад общению
Награды: 1
Статус:
Всем доброго дня ,помогите с переводом пожалуйста - orasi çay bahçesi ve çok guzel bazen kafamı dinlemeye gidiyorum oraya

Margo26Дата: Вторник, 2013-01-29, 9:44 AM | Сообщение # 5
Постоялец
Награды: 22
Статус:
Переведите пожалуйста это:

Alt devreye bak ya biz daglarda ava cikarken sen nasil askerlik yapiyon helal be abi ama olsun $199

OlikДата: Вторник, 2013-01-29, 10:17 AM | Сообщение # 6
Постоялец
Награды: 252
Статус:
Цитата (banabo)
orasi çay bahçesi ve çok guzel bazen kafamı dinlemeye gidiyorum oraya

там очень хорошая чаёвня есть, иногда хожу туда отдохнуть.

Daniela55Дата: Вторник, 2013-01-29, 2:20 PM | Сообщение # 7
Постоялец
Награды: 22
Статус:
merhaba. Herkes slm deyıp birakirya... ben oyle yapmayayım istedim.. ben farklı olsun dıye kendımden bahsetmek ıstedım... adım Aras 29 yaşındayım.. istanbulda bahcelievlerde oturuyorum POLİSİM Ataturk hava limaninda gorev yapiyorumm.. görev dolayısylaa ve yoğunluk sebebıylee sosyal hayat neredeyse hic yok, artık iş dışın birazda kendime zman ayırmak istedimm vee belki burdan duzeyli arkadasliklar kurarim diye dusundum, sana msj atmamdaki sebebim buydu?.. sanırım şimdilik bu kadar yeterlidir. sende biraz kendinden bahsedersen sevınırımm.. bu arada ben çok fazka bu siteye gireniyorumm ama eğer ulaşmak istersen senle polis hattımı da paylaşabilirimm beklerimm kib hoscaka

alemДата: Вторник, 2013-01-29, 2:30 PM | Сообщение # 8
Рад общению
Награды: 8
Статус:
Девочки, пожалуйста, переведите! перенесла с закрытой темы)))
1.iyi olmana sevindim. ben bugün skaypta seninle görüşecektim ama hava şartlarından dolayı elektirikler yoktu,özür dilerim,sen işe başlamadan seni görmem lazım,umarım yarın görüşürüz. işe başlasanda sen müsait olunca haber ver görüşelim,uzun süre sensizliğe dayanamam. gerçekten oralar çok soğuk. anladım lena senin arkadaşın,bende tartışmak istemiyorum,sadece geç saatlere kadar yazıyorsun diyorum,sağlığını düşünüyorum. ben sana güveniyorum ve yanlış bişe yapmayacağını biliyorum. evet balım bende çok istiyorum yaz gelsin ve seni göreyim.
2.seni böyle aşkımla mutlu edebildiğim için çok sevinçliyim. tabiki mesafelerin önemi yok,çünki biz birbirimizi seviyoruz. evet hasretlik,görememek çok zor ama aşkımız için sabredeceğiz. her geçen gün kavuşmamız için geçiyor. mesafe uçurum gibi ayırabilir ama seven kalplerimizi asla birbirinden koparamaz. biz uzun zaman birbirimizi göremiyoruz ama umuyorum ömürboyu birbirimize bakacağımız,hiç ayrılıkların olmayacağı günler gelecektir,önemli olan aşkımızı ayakta tutmak. uzak olmak,görememek kötü ama sorun değil,çünki aşkımız var,ve biz çok seviyoruz,bu mesafelerin önemini bitirir. biz sevdiğimiz sürece hiçbirşeyin önemi yok. tabiki tekrar görüşeceğiz ve bunu inan bende çok istiyorum. ve herzaman seni bekleyeceğim. şimdi belki yoksun ama seni göreceğim,delice kucaklayacağım,hasretle sarılacağım,sabahlara kadar öpeceğim günler gelecek inanıyorum.
Спасибо большое за ваш труд!

DorotaДата: Вторник, 2013-01-29, 4:08 PM | Сообщение # 9
Рад общению
Награды: 6
Статус:
bılmıyosunkı abı :) yazılanları bılmıyosun bana özelden yaz sıkıntı yok sölemem kımseye kım olduğunu şıfremı verıyım gır bak dıcem ben utanırım o ayrı ama yerın yedı kat yabancısının ağzındaysa zaten sende bıl sorun yok benım ıçın normal karşılıyorum artık :) hı bıde yazık derken acınıcak halde olan ben değılım ben bı bayan olduğum halde hıç bı şekılde hıç bı özelımı ayrıldğmdan berı kımseyle paylaşmıyorum aa oda bana böle derdı bıle yok ;);)) kıme yazık sen düşün abı :)

помогите, буду очень признательна. :give_rose:

ecnhbwfДата: Вторник, 2013-01-29, 4:26 PM | Сообщение # 10
Рад общению
Награды: 2
Статус:
Девочкиии пожалуйста... помогите перевести.....Заранее спасибо!!!
Тут точек нет поэтому я не поняла что это..Мурат больше не будет говорить с вами ? или иначе? и что эа за слово : üzmeyecek?

ben muratla konuştum murat seninle görüöecek ve konuşacak seni üzmeyecek artık abla

sweetgirl88Дата: Вторник, 2013-01-29, 4:32 PM | Сообщение # 11
Бывалый
Награды: 235
Статус:
Цитата (ecnhbwf)
ben muratla konuştum murat seninle görüöecek ve konuşacak seni üzmeyecek artık abla

Я с Муратом поговорил,Мурат с тобой увидиться и поговорит ,тебя больше не будет огорчать сестра.

princesa11Дата: Вторник, 2013-01-29, 6:28 PM | Сообщение # 12
Рад общению
Статус:
переведите пожалуйста: dagacak her yeni gunu sana armagan ediyorum. dogum gunun kutlu olsun

benguДата: Вторник, 2013-01-29, 7:20 PM | Сообщение # 13
Рад общению
Награды: 9
Статус:
переведите пожалуйста:

sen bir erkeğin deli gibi aşık olup peşinde gezmesini istiyorsun

bende onu yapamam

sen herşey kopartıp atıyorsun bir anda

asdfghj123456Дата: Вторник, 2013-01-29, 7:43 PM | Сообщение # 14
Продвинутый
Награды: 10
Статус:
Помогите пожалуйста с переводом.заранее спасибо

Huzur denilen o şeyin,her santimetresine ihtiyacım var.Bana biraz bahar gerekiyor, çok üşüdüm..

DorotaДата: Вторник, 2013-01-29, 7:45 PM | Сообщение # 15
Рад общению
Награды: 6
Статус:
bılmıyosunkı abı :) yazılanları bılmıyosun bana özelden yaz sıkıntı yok sölemem kımseye kım olduğunu şıfremı verıyım gır bak dıcem ben utanırım o ayrı ama yerın yedı kat yabancısının ağzındaysa zaten sende bıl sorun yok benım ıçın normal karşılıyorum artık :) hı bıde yazık derken acınıcak halde olan ben değılım ben bı bayan olduğum halde hıç bı şekılde hıç bı özelımı ayrıldğmdan berı kımseyle paylaşmıyorum aa oda bana böle derdı bıle yok ;);)) kıme yazık sen düşün abı :)

помогите, буду очень признательна.

АйшеДата: Вторник, 2013-01-29, 8:02 PM | Сообщение # 16
Знакомлюсь
Награды: 2
Статус:
Переведите, пожалуйста.
hayır balım arkadaşım rahatsız olmaz , sevinir çok mutlu olur misafir ağırlamaktan . sen rahatsız olursan o başka balım . yani sen rahat edemesen durumu değerlendiririz

Спасибо большое.

Ирочка__ИринкаДата: Вторник, 2013-01-29, 8:36 PM | Сообщение # 17
Мимолетный
Статус:
помогите пожалуйста --- Sana da tekrar geçmiş olsun :blush2:

turgidДата: Вторник, 2013-01-29, 9:22 PM | Сообщение # 18
Знакомлюсь
Награды: 3
Статус:
переведите пожалуйста "Ece(имя) onceler diyorum birtanedir"

Irishka85Дата: Вторник, 2013-01-29, 9:33 PM | Сообщение # 19
Постоялец
Награды: 15
Статус:
bende gerçek aile kurmak istiyorum sevgilim biz birbirimiz için yaratılmışız aşkların en güzelini yaşayacağız seninle seni çok seviyorum sevgilim :)

Добавлено (2013-01-29, 10:33 PM)
---------------------------------------------
Добрый вечер,снова прошу помощи.Пожалуйста:):):)

GülbeşekerДата: Вторник, 2013-01-29, 9:48 PM | Сообщение # 20
Постоялец
Награды: 284
Статус:
Цитата (Irishka85)
bende gerçek aile kurmak istiyorum sevgilim biz birbirimiz için yaratılmışız aşkların en güzelini yaşayacağız seninle seni çok seviyorum sevgilim :)

я тоже хочу создать настоящую семью любимая, мы созданы друг для друга, мы с тобой проживем самую прекрасную любовь(или самое прекрасное что есть в любви).я тебя очень люблю милая.

Добавлено (2013-01-29, 10:48 PM)
---------------------------------------------
Ирочка__Иринка, и ты тоже еще раз выздоравливай)

Форум о Турции - Турция Для Друзей » Турецкий язык » Переводы Турецкий Русский - Русский Турецкий » Переводы с турецкого на русский (ВНИМАНИЕ! Читаем первое сообщение темы!)
  • Страница 1 из 263
  • 1
  • 2
  • 3
  • 262
  • 263
  • »
Поиск:
Реклама
Последние комментарии