Модератор форума: kalbim  
Форум о Турции - Турция Для Друзей » Турецкая музыка » Тексты Турецких песен » Помощь в поиске текстов Турецких песен (Если вы не смогли найти текст Турецкой песни,мы Вам поможем.)
Помощь в поиске текстов Турецких песен
МиНаДата: Пятница, 2007-05-18, 9:32 PM | Сообщение # 281
Мимолетный
Награды: 0
Замечания: 0%
Статус:
Люди пожалуйста если кто может написать тексты
EYLEM*AMAN AMAN
NATALI * ESENE NAMO
HANDE YENER * AŞKIN ATEŞİ
GÜLBEN * LAY LAY LOM
cry

HarikaДата: Пятница, 2007-05-18, 10:12 PM | Сообщение # 282
Продвинутый
Статус:
МиНа, вот нашла пока только это, не знаю правда насколько она достоверна... и правильна...

HANDE YENER * AŞKIN ATEŞİ

Askin Atesi
fener alayi gibi su mübarek
ask dünyamiz duman alti
yanan yanana ama düsen yok
iki lafin arasi ask acisi
nakarat>2

yazin çikan orman yangini gibi
yazin yakmadi çok belli
kundaktan cikan her cocuguna
sen ögrettin ask ask atesi
nakarat >2

askin atesi yakarmis atesi
duydunuzmu askin atesini
hangi ateste yanmayi dilerdin
pismeyene söyle ne denirdi?
nakarat>2

МиНаДата: Суббота, 2007-05-19, 8:41 PM | Сообщение # 283
Мимолетный
Статус:
Harika,
Вот спасибочки, только и остальные тоже нужны.....

salimaДата: Суббота, 2007-05-19, 9:56 PM | Сообщение # 284
Постоялец
Награды: 1
Статус:
aman

Tüm dünyanin yükü bende olsa...
Bugün askim beni bIraksa...
kalbimi bin defa daha kirsa...
Yeniden yeniden düsüp kalksam...
İnancım yıkılsaa
Bildigim dogrular yalan olsa...
Aaaah yalan olsa....

Can bu can benim can,
Yapilacak tek sey,
Aman unut herseyi,
Aman salla dertleri,
Aman nasil olursa yeni bir gün dogacak...
Bak gör sen,

Aman unut herseyi,
Aman salla dertleri,
Aman tatli düsünüp hersey güzel olacak...
Bak görsen

aaa aaa aaaaaaaa

Artik dünyamda degilsin,
Umrumda hiç degilsin,
Üzülmem bos konulara,
Anlamsiz anilara,
Ne olmus seni sevdiysem,
Bak yeniden dogdum ben,
Seni çok sevmistim ben,
Canimdan çok sevdim ben...
inancim yikilsaa
Bildigim dogrular yalan olsa,
Ah yalan olsa....

Can bu can benim can,
Yapilacak tek sey,
Aman unut herseyi,
Aman salla dertleri,
Aman nasil olursa yeni bir gün dogacak...
Bak gör sen...

Aman unut herseyi,
Aman salla dertleri,
Aman tatli düsünüp hersey güzel olacak...
Bak gör sen...

Добавлено (2007-05-19, 10:56 Pm)
---------------------------------------------
lay la lay lalay

kaç kurtul bakalım aşkımdan
istediğin yere git kimle konuşsan kime dokunsan beni bulacaksın
yatagına yattıgın an düşüncelerin beni çagırıcak
uykuya daldıgında rüyaların bana uyanacak
aşk bir yarış aramızda ödül mutluluk
hiç farketmez sen yada ben kazanmalıyız
Lay La Lay Lalay ben güneş sen ay annemde seviniyor
ha ha ha hahay gerçek bir prens dizlerimde uyuyorX2
hem ögretmenim hem ögrencinim akillinim delinim
kalbine yol açan kırmızı gül benim senin tek ilacın benim
çok acı çekip belli etmedim düşmana dosta
her gecem düğün her gün ilk günüm aşkımın gözü kara
aşk bir yarış aramızda ödül mutluluk
hiç farketmez sen yada ben kazanmalıyız
Lay La Lay Lalay ben güneş sen ay annemde seviniyor
ha ha ha hahay gerçek bir prens dizlerimde uyuyorX2

yaaa hayat guzel millet))

RareGirlДата: Суббота, 2007-05-19, 11:21 PM | Сообщение # 285
Постоялец
Статус:
Fikra - Mustafa sandal

Ruhumu sallayan salıncak
Bomboş şimdi, çok boş şimdi sanki
Terkedildim
Derin derin bakışların en son delildi
Hep son delildi kalbimi yaşatan
Şarkılar söyler seni dinlerdim
Böyle gizlendim zor oldu ancak
Sonunda anladım senin aşkın bir fıkraymış
Ne gariptir sen anlattın ben ağladım
Nihayet kavradım senin aşkın bir fıkraymış
Ne yazıktır ki aşkımı boşa harcadın
Ruhumu sallayan salıncak
Durdu şimdi, durdu şimdi sanki farkedildi
Derin derin bakışların en son yemindi
Bir tek yemindi herşeyi anlatan

Muhatap777Дата: Воскресенье, 2007-05-20, 12:29 PM | Сообщение # 286
Продвинутый
Награды: 4
Статус:
Помогите пожалуйста найти тексты хоть каких-нибудь песен из альбома DJ Akmana Kapak Olsun.
Заранее большое спасибо.
Прикрепления: 50268780.jpg(16.0 Kb)

أشهد أن لا إله إلاَّ الله و أشهد أن محمد رسول الله

HarikaДата: Воскресенье, 2007-05-20, 5:52 PM | Сообщение # 287
Продвинутый
Статус:
DJ AKMANGAMZEDEYİM!

Küçük yaşta başladı bu çile okuyup çocuk gibi oynardım
yıllar yalar ilerledi hayatımın düzeni bozuldu sebepsiz sepeler yüzünden kalkınamaz borçlar altına girdim kafaya taka taka içki denen meretede başladım
nede olsa kafa dönünce unuturum düşüncesinde en büyük hayalim futbolcu olmaktı herkesin hayali vardırya usta buda benim hayalimdi aşk denen şeytanı tanımazdım birden bire neler olduysa onu tanıdım birden bire neler olduysa onu tanıdım
KUMRAL SAÇLARI ZEYTİN KARASI GÖZLERİ
beni kör edip kendimden etti oysa nekadarda güvenmiştim ona sırlarımı gelecek ile planlarımı...
kısacası baba canımı bile vermeye hazırdım ona nerden bişlecektim kibirgün onu birbaşkasıyla kola kola göreceğimi bana o anki bakışı gözümün önünden gitmez oldu ana sanki o an üzerimden bir tır geçip beni ezdi hergün yavaş yavaş gücünü kaybeden biriyim biriyim...

insanlara güvencim azaldı yaşıyormuyum ölümüyüm bilemiyorum yakıp kesip parçaladılar beni düşünüp diyorum kendi kendime
bu benim kaderim mi KİME GÜVENSEM kime ağlasam canlı canlı kefene sardılar sanki beni hergünüm ağlamakla geçti gündüzlerim gece gecelerim gündüzüm oldu sersem bir ruh gibi dolanıyorum caddelerde böyle yaşamaktansa göç edip geleyim senin yanına ANA hayat bana vurdu sevdiğimse bana sırt çevirdi benliğim elimden alındı yaşamım karardı ey yalan dünya İŞTE GİDİYORUM BURALARDAN en sonunda başardın benim gibi birini yok etmeyi HAKKIMI HELAL ETMİYORUM sana ey yalan dünya sevgimi kalbimi ömrümü bedenimi benliğimi hayatımı aşkımı kısacası beni kalbi kırık yaşayan bir ölü gibi bıraktın ey kalleş dünya bekle beni ANA BEKLE GELİYORUM YANINA....

Ой, чуть не красиво выглядит, но думаю разберешься...

Muhatap777Дата: Воскресенье, 2007-05-20, 6:09 PM | Сообщение # 288
Продвинутый
Статус:
Harika, спасибо. всё выглядит красиво smile
ещё остальные найти бы...

HarikaДата: Воскресенье, 2007-05-20, 6:25 PM | Сообщение # 289
Продвинутый
Статус:
Muhatap777, Нашла целую кучу песен DJ AKMAN, но эт единственная которая есть из этого альбома, могу выложить все что нашла, если кому-нибудь интересно...

salimaДата: Понедельник, 2007-05-21, 0:14 AM | Сообщение # 290
Постоялец
Статус:
Bir Fidan Gibi

Batida Kaldi Umutlarim Yarinda Kaldi Yarinlarim Gemide Yerken Saldim Gencligime Dellencesine Haykirdim Yollar Uzak Yildizlar Yakin Sarkilarda Kalmis Notalarim Bugün Kalbime Yeni Bir Sayfa Actim Hayata Tek Basina Demir Attim Sinifta Kaldi Gencligim Hayat Benim Ögretmenim Kaderime Haykirdim Sevgi Herine Nefrat Aldi Günes Battisi Yilan Huylu Serseri O Yollari Ben Coktan Gectim Düsünsene Bir Fidan Yeni Acarken Karsilasti Aci Dolu Yasamla Oda Insaniyeti Dolduguna Kücükde Olsa Cakti Bu Ortami Denizde Koybolmus Sevgisi Yasamadi Biraz Olsada Bu Hayati

(Refrain:) 2x
Denizlere Gömün Beni Ay Isigi Görmeyeyim Dallarimdan Kirin Beni Bir Fidan Gibi Birdaha Hic Sevmeyeyim Baharlari Görmeyeyim Firizlere Güvenmeyeyim Bir Fidan Gibi

Önceden Bir Sevdigi Vardi Mahalle Arasi Bulusurdu Verilmis Siirler Sözler Vardi Hepsi Simdi Gecmisde Kaldi Anna Baba Sevgisinden Uzak Kaldi Tek Basina Bu Agir Yükü Kaldirdi Yasamayi Direnmeyi Ögrendi Yavas Yavas Büyüdü Kocaman Bir Fidan Oldu Yapraklari Acti Ama Engell Sordu Gencligini Yasamadi Onu Anlayan Olmadi Herkezin Derdi Kendine Belki Uzaklasmak Istedi Buralardan Icki Olmus Tek Teselli Biraz Olsa Unuturum Düsüncesinde Ay Ve Günes Ayni Anda Ciksa Kiyametmi Geldi Kafaya Takmadi Bu Hayatin Ögretmeni Oldu Bir fidan Gibi Büyüdüm Anne Su Yerine Aci Cile Döktüler Üstüme Kalbim Agliyor Gözlerim Yavas Yavas Kapaniyor Dayanacak Gücüm Kalmadi Gidecegim Buralardan Sevdigim Vardi Söyleyin Ona Hayat Bize Bülmedi Ben Gidersem Birgün Buralardan Adimi Mezar Tasina Yazin Bu Yasadiklarim Kadermiydi Cilemiydi Bilemedi Anne

(Rafrain:) 2x
Denizlere Gömün Beni Ay Isigi Görmeyeyim Dallarimdan Kirin Beni Bir Fidan Gibi Birdaha Hic Sevmeyeyim Baharlari Görmeyeyim Firizlere Güvenmeyeyim Bir Fidan Gibi

Добавлено (2007-05-21, 1:12 Am)
Hayat Bir Oyun

Hayat bir gökyüzüdür bazen yağar,bazen güneş açar bazende fırtınalı rüzgarlı geçer.Hayat mevsimler gibidir senin gibi.Sevmek yürek ister.Unutma,unuttum demek seni hatırlamak demek.Sevmek sabır ister ölene dek.Bir sabah uyandığında ışık görmessen sakın onun yanında gözlerini kapatma,yıldızları kaybedersin sonra.Mutluluk kötülük kadar yakın bana...Buz tutmuş su akar mı?Söylesene bana kül olmuş ateş yanar mı?Bu gözlerim seni sevdi,gördü başkasına bakar mı?Bir su damlası olmak,bir sahilde bir kum tanesi olmak,en önemlisi milyonlarca insanların arasında senin sevgilin olmak...Bir gün zaman kayar elinden tutamazsın.Sel gibi akan gözyaşlarını kurutamazsın.Öylesine sendeyim,öylesine bendesin ki istesende unutamazsın.Önce düştüğümde kalkmayı,sonra aleve dokunduğumda acıyı sevmeyi öğrendim,sonra terk edilip beklemeyi...Sayende unutulmayıda öğrendim,herşeyi öğrendim,ama unutmayı öğrenemedim gittim...

Yine haykırarak uyandım uykumdan,bir hasretti birikmişti göz kapaklarımda.Dokunsalar ağlayacaktım inan.Neye yarar gökyüzünde sen yokken yanımda.Gülen yüzü değil,seven kalbi ara.Nefret demek sen demek,kötülük ise yıldızlar kadar uzak olsun.Bir bahar düşün çiçeksiz,bir yaz düşün güneşsiz,bir sahil düşün denizsiz,birde beni düşün kadersiz...Kalbimi aldın gittin yalvarırım kaybetme.Başka birini sevip hayatımı mahfetme...

HAYAT BİR GÖKYÜZÜDÜR...BAZEN YAĞAR,BAZEN GÜNEŞ AÇAR...BAZENDE FIRTINALI,RÜZGARLI GEÇER...HAYAT MEVSİMLER GİBİDİR.SENİN GİBİ.SEVMEK YÜREK İSTER.UNUTMA...UNUTTUM DEMEK;SENİ,SENİ,SENİ HATIRLAMAK DEMEK...

Добавлено (2007-05-21, 1:13 Am)
Ne Oldu Sana

Bu karanlık bitse artık,bir ay doğsa bir deli rüzgar çıksa alıp götürse hayallerimi.Kaldım tek başına,dört duvar arasında yardım eden yokki bana.Tuzak bi yaşam,derbeder bir ortam,yaşamak bile sorun oldu.Çektim nefesimi çekildim köşeme,gözlerim dalmaz oldu,hayal kurmaz oldum.Karanlık geceler,acılı günler,zehir gibi kana dokunan bi yara.Parmaklık lanet yer sanki cehennem adeta.Girdin mi çıkması zor olur,günler,aylar,yıllar saya saya geçip gitmez.Eskide kaldı hayalleri,geride kaldı iki öksüz yetim.İçki,para,kumar,araba gözünü kör etti.Gördü ama görmemezlikten geldi.Sonuç nedir düşünemedi,beyaz derler onun adına.Toz pembe bi yaşam.Kolay kazanılan siyah,kirli para ne varki çalışıp helal kazanmak.Bu çok zor geldi ona.Para gözünü kör etmiş adeta.Çok çalışıp çabalasana,sende kazansana.Her gece nefes nefese kalmaktansa,aç yatar,temiz yaşar,hayal kurup devam ederim yoluma...
Ne oldu sana be usta parmaklık olmuş mekanın sonunda,çocuklarını sorma biri tiner çekip senin yolunda koşmakta.Biri okumakta doktor olup hayal kurmakta.Söylemiştim sana yapma bulaşma,takmadın ki ne fayda.Açtım kendime yeni bi sayfa bundan sonra sen yoksun yanımda.Geçte olsa anladım bunu artık sok bunu artık sende kafana.Eski dönmez gelmez bir daha.O bir oyundu yaz bunu masalara...

Hayat bu,
İnsanın ciğerini söküp alır..
Söylemiştim sana,uzak dur,bulaşma...
Beyaz denen şey,insanı siler adeta,
Ne oldu sana,ne oldu sana be usta...
Yapma demiştim sana,çocuklarını sorma,
Biri tiner çekip senin yolunda koşmakta...
Biri okumakta,doktor olup hayal kurmakta...
Söylemiştim sana ,yapma,bulaşma...
Takmadınki ne fayda,
Ne Fayda bu usta

Добавлено (2007-05-21, 1:14 Am)
Sirlarla Dolu

Hayat deli dolu uzun bir yol bu sırlarla dolu,kendim gezdim bu yolu.Çok şey vardır bil bunu canım dediklerim birer birer kayboldu.Gözlerim hergün yaşla doldu.Günlerim bana zindan oldu.Hayat budur işte hüzün,acı,dert,çile dolu.Sevgi dolu mutluluklar bir anda yok oldular.Sakın kanma arkadaş hayat bu yok eder bir anda.Herşey olmuş para gördüm bunu sonunda,arkadaş denen şey kalmamış bu kalleş hayatta.Çok gördüm ama hep izledim,dinledim,sustum,göz yumdum herşeye.Çok şerefsiz tanıdım,kan emiciler,iki yüzlü köpekler.Budur hayatın kuralı.Böyle yaşamak oldu hayatın anlamı.Tertemiz insanlar yaprak dökümü gibi yok oldular.Düşünsene küçük bi yavru ekmek peşinde.Böyle kalleş insanlara avuç açıp,yardım beklemekte.Onlar böyle garibanlara beş kuruşu çok görmekte.Bir çocuk tiner çekip hayatı toz pembe görmekte.Düşünsene bu yolun son noktası nerede?FAZLA ÇEKME GİDECEKSİN SENDE ÖLÜME...

Sende çekeceksin çek çek hepsini beynine çek,bu hayat budur işte sende yaşa izle,gör,çek...Sonunda sende kuduracaksın.(4x)

Düşünemedi çekti çekti hayatı sonunda bitti.Geride gözü yaşla ana-baba ağıt yakmakta.Bu görüntüler beni deli ediyor.Gözü yaşlı ananın çığlık sesleri içimden hiç gitmiyor.Hergün sevgiler ölüyor,yeni açmış güller soluyor,kardeş kardeşi vuruyor,bir kuş ağlıyor,hayat yavaş yavaş yok oluyor.Değer bilmek gerek bu yaşamda.Acı ölüm dayanır ansızın kapına.Ölüm korkusu nedir ben bilirim,ayrılık acısı nedir ben çektim.Söylemiştim sana arkadaş dayan bunlara,çekeceksin sende sonunda.Sakın yenilme hayatın zindan olur sana.Sevgi yoktur bu yolun sonunda.Tek başına savaş bu lanet hayatta.Sinirini öfkeni belli etme düşmanına.Yoksa bir gün harcanırsın deprem gibi vurur hayat sana.Söylemiştim sana gezme konuşma böyle ikiyüzlü insanlarla.BİR BAKMIŞSIN KALMIŞ GERİDE CEBİ BOŞ,KALBİ YARALI BİR ZALİM BU OYUNUN SONUNDA...

Sende çekeceksin çek çek hepsini beynine çek,bu hayat budur işte sende yaşa izle,gör,çek...Sonunda sende kuduracaksın.(4x)

Добавлено (2007-05-21, 1:14 Am)
Yetim

Yalnız kalmış bi yetim hayatın karanlıklarına serilmiş bir esir.Çok küçüktü ne yapsın.Doğru yola sapamadı,el uzatan kimse olmadı.Çok çekti bu yaşamda,gören olmadıki onu bu senaryoda.Anası-babası kafaya takmadı.Vurdu esrarın dibine.Evlat sevgisi kalmadı kalplerinde.Sevgiye uzak kalmış yürekleride düşünemedi ki evladım nerede?Görmedi ki sokaktaki yaşamı,tiner esrar çeken yetimleri.Sıcak bir tas çorbaya muhtaç olan bu çocuklar,gece çökünce herşey başlar.Sokak aralarında fahşelik,çok böyle arkadaşlarını aldatan zilliler.Discolarda zengin züppeler,kollarında güzel manitalar,paraya para demeyen serseriler...Böyle insanlar bu garibanlara 5 kuruşu çok görmekte.Düşünsene hergün elini açıp Allah'a dua eden bir yetim.Ana-baba sevgisine muhtaç,her akşam sıcak sofraya hasret kalan.Genç bi kız sorunlarla dolu,baba tekmeyi vurdu.Ana desen kafaya takmadı gece-gündüz gezdi durdu.Kız mektup koyup evi terk etti,ana birden ağlar oldu...

Tertemiz kız birden yaprak gibi soldu.Bu hayat onada acımadan vurdu.Sevgili diye gördüğü adam ona bastı mühürü.Başka güle kondu.Anlasana sevgi saygı denen şey kalmadı artık bu hayatta.İnsanlar birbirini acımadan siliyor.Günah defterleri doldu.Mahşerde sorulacak elbet bir gün hesap.Hatalı insan çoktur.Tertemiz birini bul sevsana kardeşim.Hayat çok kısa,aylar yıllar beklemeden gelip geçer sevgi saygı değer vermek gerek bu yaşamda.Herkes kardeş gibiydi zamanında.Birden bire kuyu kazan doldu bir anda.Anlamadım bende artık bu hayatı.Çok böyle köpekler...
Yeter artık beni rahat bırakın...Hatam yanlışım varsa size ne?Bırakın kalsın mahşere ben artık buyum böyleyim...
YETTİ ARTIK BIRAKIN BENİ BEEE

Hayat Bu,
Çok acımasız bi yaşam...
Hatalı İnsan Çoktur.
Herkesin Günahı,Hatası kendine.
Çünkü bir gün,o'da hesap verecek mahşere.
Günahı Çok Olan Girecek Günah Kapısına,
Sevgiyi,Sevmesini Bilene Açık Olacak Cennet Yolu...

RareGirlДата: Понедельник, 2007-05-21, 0:54 AM | Сообщение # 291
Постоялец
Статус:
Orhan Gencebay - Bir Teselli Ver ALINTI | DEGISTIR | TOP
Bir teselli ver,
Bir teselli ver,
Yarattığın mecnuna,
Bir teselli ver.

Sevenin halinden,
Sevenler anlar,
Gel gör şu halimi,
Bir teselli ver.

Aramızda başka,
Biri var ise,
tertemiz aşkımı,
Bana geri ver.

Ben zaten her acının,
Tiryakisi olmuşum,
Ömür boyu bitmeyen,
Dert ile yoğrulmuşum.

Gülemem sevdiğim,
Ben sensiz aah yaşayamam, yaşayamam.

Bana ne gerek,
Bana ne gerek,
Senin aşkından başka,
Bana ne gerek.

Aşkın zehir olsa,
Yine içerim,
Yolun ecel olsa,
Korkmam geçerim.

Yeter ki sevdim de,
Ben bu aşk ile,
Dünyanın kahrına,
Gülüp geçerim.

Ben zaten her acının,
Tiryakisi olmuşum,
Ömür boyu bitmeyen,
Dert ile yoğrulmuşum.

Gülemem sevdiğim,
Ben sensiz aah yaşayamam, yaşayamam.

Muhatap777Дата: Понедельник, 2007-05-21, 11:14 AM | Сообщение # 292
Продвинутый
Статус:
salima, Harika, спасибо большое! smile

salimaДата: Понедельник, 2007-05-21, 2:17 PM | Сообщение # 293
Постоялец
Статус:
Muhatap777, bisey degil

HarikaДата: Понедельник, 2007-05-21, 4:29 PM | Сообщение # 294
Продвинутый
Статус:
Muhatap777, Estağfurullah! wink

milananaДата: Вторник, 2007-05-22, 12:59 PM | Сообщение # 295
Всем привет
Статус:
mozet ja propustila,a mozet net.Nuzny o4en slova pesni Rafet el Roman-Bana Sen Lazimsin. happy

ilkeДата: Четверг, 2007-05-24, 1:23 AM | Сообщение # 296
Продвинутый
Статус:
Sor (Turka)

Herkesi zalim, kendini alim,
Hissetmen bile normal.
Çünkü dışarıda senin gibiler için,
Özel idman yapıyorlar.
Deli huyundan ya da suyundan mıdır?
Anlamadım bu işi.
Ne bu hırçınlık? Ne bu kalbin can çekişi?

Oturuşu, dokunuşu, kendini savuruşu,
Yüzyıllar boyu aynı.
Sürmedi ilalebet, her şeye muhalefet,
Olmana bir sebep var mı?
Bunu külahıma, bir de günahıma
Gelip anlatacak o yürek,
Belki de vardır ama,
Denemem lazım.

Ama sen korkaksın hiç bulaşma,
Yaklaşmazsın gerçek aşkla,
Demiş ki benden uzak olsun,
Peki niye her gün ağlıyorsun?
Sebebini sen o gece gezenlere aç bir sor

sen korkaksın hiç bulaşma,
Sebebini sen o gece gezenlere aç bir sor.

Herkesi zalim, kendini alim,
Hissetmen bile normal.
Çünkü dışarıda senin gibiler için,
Özel idman yapıyorlar.
Deli huyundan ya da suyundan mıdır?
Anlamadım bu işi.
Ne bu hırçınlık? Ne bu kalbinin can çekişi?

Oturuşu, dokunuşu, kendini savunuşu,
Yüzyıllar boyu aynı.
Sürmedi ilalebet, her şeye muhalefet,
Olmana bir sebep var mı?
Bunu külahıma, bir de günahıma,
Gelip anlatacak o yürek,
Belki de vardır ama,
Denemem lazım.

sen korkaksın hiç bulaşma,

Sor,sor,sor,,

Sebebini sen o gece gezenlere aç bir sor.(2)

İlişki ki benden uzak olsun,
Sebebini sen o gece gezenlere aç bir sor

Sen korkaksın hiç bulaşma,
Sebebini sen o gece gezenlere aç bir sor.(2)

mussiДата: Суббота, 2007-05-26, 11:26 AM | Сообщение # 297
Мимолетный
Статус:
Rafet El Roman - Bana Sen Lazэmsэn

Ne gьz, ne gьller ister
Bu kalp bir sende titrer
Yak hadi durma
Senin bu kьller

Ne yazi, ne kisi bekler
Bu kalp bir seni цzler
Vur hadi durma
Senin bu izler
Bana sen lazimsin

Teselli aramak zor gelir
Giden sevgili arkasindan
Yьrek paramparзa bir halde
Bedenim darmadagin

Giderken dцkьlen gцz yaslarim
Ne ilk, ne son
Sadece zamansiz yasandi her sey
Anladim, sana geз kaldi bu цmьr
Darmaduman

Birakip bir kenara yasanan her seyi
Atiyorum kendimi gecelere
Bir baska sevgilide avunurum diye
Sьrьndь bu gцnьl elden ele

Ne gьz, ne gьller ister
Bu kalp bir sende titrer
Yak hadi durma
Senin bu kьller

Ne yazi, ne kisi bekler
Bu kalp bir seni цzler
Vur hadi durma
Senin bu izler
Bana sen lazimsin...

eleyaДата: Четверг, 2007-05-31, 12:31 PM | Сообщение # 298
Всем привет
Статус:
людии я буду вам очень благодарна если вы напишите слова песни AKMAMAR-of anam of smile pleeaaseeee flirt

ЖиЗнь ТуСнЯ =)) Ля Ля

eleyaДата: Четверг, 2007-05-31, 12:31 PM | Сообщение # 299
Всем привет
Статус:
и кстати это новаяпесня или старая когда она выша? biggrin

ЖиЗнь ТуСнЯ =)) Ля Ля

KabirovaДата: Воскресенье, 2007-06-10, 1:39 PM | Сообщение # 300
Продвинутый
Статус:
Keremcem Eylül Lyrics
Senden aldın yine ilhamı
Yüzünden aldım gözünden
Gitmiyor aşkım bekleme kendini göster
Benden aldın beni bitanem
Götürdün amma uzaktan
Olmuyor aşkım bir haber
Kendini göster

Eylül’ün ortasında
Yak beni yağmur öncesi
Kırmızılar içinde
Güller kıskanır seni

Ey aşk nihayet

Kalmadı yarama basmayan
Gül yerine diken kokladım
Çal kapıyı gel yar yine

Aşkına nihavend
Şarkılarla avundum
Sen yerine hüzünle doldum
Öyle ki sana vuruldum
Çalsın nihavend
Ellere inat devam et
Öylece dokunup öp beni
Yokluğu acıtan sevgili – affet

Форум о Турции - Турция Для Друзей » Турецкая музыка » Тексты Турецких песен » Помощь в поиске текстов Турецких песен (Если вы не смогли найти текст Турецкой песни,мы Вам поможем.)
Поиск:
Последние темы форума
Реклама
Последние комментарии
Недвижимость