• Страница 1 из 1
  • 1
Форум о Турции | Турция Для Друзей » Rusça dili » Rusçayi oğreniyoruz » Rusça dilini öğrenmek istiyorum (русский язык) (Я хочу выучить русский язык)
Rusça dilini öğrenmek istiyorum (русский язык)
cgökhanДата: Вторник, 2014-12-16, 11:26 PM | Сообщение # 1
Мимолетный
Награды: 0
Замечания: 0%
Статус:
Arkadaşlar Öncelikle herkese merhaba, forum editöründen defalarca kez özür diliyerek problemimi açıklamak istiyorum. Forum Rus dili oldugu icin forumdan pek araştıramadım. Forumu kız arkadaşımın çabalarıyla buldum. Onunla artık ingilizce konuşmak istemiyorum, Rus dilini öğrenmek istiyorum. Kursa gidicek vaktim yok, internetten "Rusyaya doğru" adlı kitabı aldım ve hayal kırıklığına uğradım. Açıklamasında yeni başlayanlar için yazıyordu oysaki... Ne Türkçe nede ingilizce desteği var. Forumdaki arkadaşlarımdan rica ederek, bana yeni başlayanlar için kitap önermelerini istiyorum. Yalnız kelimelerin telaffuzlarıda olmalı doğru öğrenebilmem için. pdf veya e-kitapda olabilir. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Форум о Турции | Турция Для Друзей » Rusça dili » Rusçayi oğreniyoruz » Rusça dilini öğrenmek istiyorum (русский язык) (Я хочу выучить русский язык)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
Последние комментарии
Последние темы форума