• Страница 1 из 1
  • 1
Форум о Турции - Турция Для Друзей » Rusça dili » Rusçayi oğreniyoruz » rusca ogrenmek istiyorum (rusca ogrenmek istiyorum)
rusca ogrenmek istiyorum
yaman_trДата: Вторник, 2009-07-07, 10:54 PM | Сообщение # 1
Мимолетный
Награды: 0
Замечания: 0%
Статус:
selam arkadaslar, ben moskovada yasiyorum, ve rusca ogrenmek istiyorum. kitaplardan falan ogreniyorum ama cok yavas oluyor. burada bir kurs veya ozel ders gibi birsey var mi? rusca ogrenen arkadaslar veya rus arkadaslar bana yardim edebilir mi acaba? simdiden tesekkurler... yaman...

divitaДата: Среда, 2009-07-08, 2:50 PM | Сообщение # 2
Бывалый
Награды: 131
Статус:
yaman_tr, eger de ruscada yazabılırsen ve yazısarak sevıyenı gelısıtrmek ıstıyorsan ya da soruların varsa her zmn yardım etmeye calısırız smile

lobarДата: Воскресенье, 2010-02-28, 6:30 PM | Сообщение # 3
Мимолетный
Награды: 0
Статус:
Yaman selam!

Nasilsiniz? Ben ozbek ayoli, Kazakhstanda yasiyorum. Turk dilini ogrinmak istiyorum. Nerede Türk dili ücretsiz öğrenebilirsiniz tavsiyelerde bulunabilir. Ben Rusça dil öğreteceğiz. Ben senin cevap almak bizi memnun edecektir.

saygılarımla

Lobar

korkutДата: Воскресенье, 2010-02-28, 9:45 PM | Сообщение # 4
Рад общению
Награды: 5
Статус:
lobar, Merhaba Lobar. Bu sayfada benim gibi Türk arkadaşar ve türkçeyi iyi bilen değişik ülkelerden arkadaşlar var.Sayfada türkçeyle ilgili bir
çok döküman ve kitap var. Aklınıza takılan konular olursa elimizden geldiği kadarıyla size açıklamaya çalışırız.

Форум о Турции - Турция Для Друзей » Rusça dili » Rusçayi oğreniyoruz » rusca ogrenmek istiyorum (rusca ogrenmek istiyorum)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
Реклама
Последние комментарии