• Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: vetabel  
Форум о Турции | Турция Для Друзей » Турецкое кино » Клуб любителей турецких фильмов » Ask Kirmizi (2013)
Ask Kirmizi (2013)
gaydeДата: 2013-07-26, 4:54 PM | Сообщение # 1
Сообщений: 2509
Tür : Romantik
Yönetmen : Osman Sınav
Oyuncular : Nurgül Yeşilçay , Ezgi Asaroğlu , Ayda Aksel , Burak Sergen , Teoman Kumbaracıbaşı
Senaryo : Osman Sınav
Yapımcı : Suat Kapkı

Ferhat ve Zeynep, birlikte çok güzel bir hayat kurmuşlardır. Birbirlerini çok sevmektedirler. Ferhat saygın bir şirkette gelecek vadeden satış temsilcisidir. Ferhat çalıştığı şirketin organize ettiği bir iş toplantısı için birkaç çalışma arkadaşı ile Antalya’ya uçak ile gidecektir. Zeynep ile evlendiklerinden beri ilk ayrı kalışlarıdır.
Antalya’daki ilk gece, Ferhat, Nazlıgül ile karşılaşırlar. Bu kız, Ferhat’ın uzun yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı ilk aşkıdır. İlk gençliklerinde efsanevi bir aşk yaşamışlar, birbirlerini çok sevmişlerdir. Ancak, Nazlıgül’ün annesinin sevgilisi, aşıkların birbirlerinin izlerini kaybetmesini sağlamıştır. Ferhat karısını sevmektedir ve karısını aldatmaya hiç niyeti yoktur. Ama şimdi karşısındaki Nazlıgül’dür. Ya da şimdiki adıyla Nazlı. İlk aşkı.

Вольный перевод

Зейнеб и Ферхат наслаждаются своим семейным счастьем. Ферхат работает в одной уважаемый строительной компании и совместно со своими коллегами уезжает в Анталию на симпозиум. Там он встречает свою первую любовь- Назлыгуль. Разрыв с ней был очень мучительным для него, сделать который заставил любовник матери девушки. Ферхат любит свою жену и не хочет ее обманывать. Но сейчас он встречает Назлыгуль, Назлы... первую любовь.
Фильм об измене мужчины, любящего свою жену, но не забывший свою первую любовь к молоденькой девушке, которая в последствии стала проституткой. Хэппи енд натянут, плох, ИМХО.
 
Форум о Турции | Турция Для Друзей » Турецкое кино » Клуб любителей турецких фильмов » Ask Kirmizi (2013)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
Последние комментарии